TransmisjaNa żywo

 Intencje mszalne w tygodniu   

Niedziela: 5.02

7.00 1) + Andrzej Balawejder – greg.

2) + Janusz w 25 rocznicę śmierci – od mamy i rodzeństwa

8.30 1) O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla sióstr z róży XV i

ich rodzin

9.15 (DPS) Za parafian

10.00 1) + Stefania Jagodzińska – od rodziny Mazurów

11.30 1) + Franciszek Chmiel – od koleżanek i kolegów z pracy syna Daniela

2) + Zbigniew Stochla w 1 rocznicę śmierci

+ Wojciech Woźniak – greg (poza parafią)

 

12.45 1) + Stefan Rokita – od Marysi i Jurka

2) + Jacek, Katarzyna, Henryk

18.00 1) + Stanisław Kuźniar – od wujka Piotra

 

Poniedziałek: 6.02

6.30 1) + Franciszek Chmiel – od kolegów z ul. Mikołajczyka

2) + Stefan Rokita – od Marysi i Jurka

18.00 1) + Czesława Zawadzka – od wnuka Dominika z rodziną

2) + Zofia Baran w 1 rocznicę śmierci – od Danuty Lęcznar z Czarnej koło Łańcuta (poza parafią)

3) + Andrzej Balawejder – greg

+ Wojciech Woźniak – greg (poza parafią)

 

Wtorek: 7.02

6.30 1) + Franciszek Chmiel – od pielgrzymów z ul. Mikołajczyka

2) + Stefan Rokita – od chrześnicy Grażyny z rodziną

18.00 1) + Czesława Zawadzka – od rodziny Pacześniaków

2) + Andrzej Balawejder – greg

+ Wojciech Woźniak – greg (poza parafią)

 

Środa: 8.02

6.30 1) + Franciszek Chmiel – od kolegów z firmy „Widok”

2) + Stefan Rokita – od Anny i Andrzeja Czyrek z rodziną

18.00 1) + Stanisława Szczęk w 3 rocznicę śmierci – od córki i wnucząt

2) + Andrzej Balawejder – greg.

+ Wojciech Woźniak – greg (poza parafią)

 

Czwartek: 9.02

6.30 1) + Franciszek Chmiel – od kolegów z firmy „Widok”

2) + Stefan Rokita – od Agnieszki i Huberta Nowak z rodziną

3) + Dioniza Urban w 10 rocznicę śmierci – od córki Jolanty z rodziną

18.00 1) + Apolonia, Roman, Jan, Katarzyna, Apolonia, Walenty

2) + Andrzej Balawejder – greg.

+ Wojciech Woźniak – greg (poza parafią)

 

 

Piątek: 10.02

6.30 1) + Franciszek Chmiel – od kolegów z firmy „Widok”

2) + Stefan Rokita – od Zofii i Bolesława Rzucidło

3) + Anna Miąsik – od rodziny Chmielów

10.00 1) W intencji Sybiraków i rocznica nadania Imienia X Liceum. ZSKU. Rocznica

pierwszej masowej deportacji Polaków na Sybir. W intencji zmarłych Sybiraków

oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla żyjących Sybiraków

18.00 1) + Marta Dulińska – od Zofii Nieroda

2) + Andrzej Balawejder – greg.

+ Wojciech Woźniak – greg (poza parafią)

 

Sobota: 11.02

6.30 1) + Franciszek Chmiel – od pracowników firmy „Widok”

2) + Stefan Janda – od Magdaleny i Jakuba Wyszyńskich z rodziną

3) + Marta Dulińska – od Wiesława Górki z rodziną

10.00 1) + Mirosław Baliszewski w 10 rocznicę śmierci

18.00 1) + Andrzej Balawejder – greg

+ Wojciech Woźniak – greg (poza parafią)

 

Niedziela: 12.02

7.00 1) + Andrzej Balawejder – greg

8.30 1) + Stefan Janda – od Karolina i Michała Czyrek z rodziną

9.15 (DPS) Za parafian

10.00 1) + Franciszek Chmiel – od sąsiadów z ul. Mikołajczyka 5

2) + Maria i Franciszek (poza parafią)

11.30 1) + Franciszek Chmiel – od Zofii z rodziną

+ Wojciech Woźniak – greg (poza parafią)

12.45 1) + Marta Dulińska – od Małgorzaty Skalskiej – Nieroda z rodziną

2) + Ryszard Czechowicz – od pracowników żłobka Nr 3 w Rzeszowie, z pracy córki

18.00 1) + Stanisław Kuźniar – od brata Józefa z żoną

 

Msze Święte

W niedziele i święta:

700, 830, 1000, 1130, 1245, 1800

W dni powszednie:

 630 i 1800

Konto parafii

PKO BP I O Rzeszów

61  1020  4391  0000  6502  0056  4120

Wpłaty na potrzeby parafii

Informacja

Adres parafii

35-111 Rzeszów

ul. Krakowska 18

☎  +48 728 260 287

✉ parafia (.M.) podwyzszenie.pl

     Licznik odwiedzin

Dzisiaj2730
Wczoraj1195
Ogółem2109728